Hero Zero

Kategorie: MMO-RPG hryStrategické hryBudovatelské hry

MMORPG Hero Zero - Z nýmanda hrdinou! Vytvoř svou vlastní postavu, staň se spasitelem světa a hraj proti opravdovým soupeřům!

   Začni hrát Hero Zero zdarma   
Hero Zero - bezplatná prohlížečová hra!

Ve hře Hero Zero odhalují obyčejní lidé své opravdové supersíly! Trénuj, plň mise, vydělávej peníze a vylepšuj své vybavení. Poznej všech šest zábavných světů a krok za krokem se proměňuj v opravdového superhrdinu!

Hero Zero je zábavná strategická hra, ve které si budeš moci vyzkoušet životní situace v alternativním herním světě.
Hero Zero je jedna z nejúspěšnějších on-line multiplayerových RPG her zdarma. Vytvoř si svého superhrdinu v zábavném, vzrušujícím a fascinujícím světě plném zločinců, kriminálníků a bossů.
Bojuj a zastav zločin v různých částech světa a staň se nejmocnějším a nejhrůzostrašnějším superhrdinou na světě. Pouze a jen ty můžeš na světě nastolit spravedlnost a mír. Odemkni pro svého hrdinu zábavné a mocné pomůcky a vylepšení, a připrav ho na impozantní bitvy a odvážné mise pro jednoho hráče.

Postav si svůj vlastní hrdinský úkryt jako tajnou základnu pod vlastním domem v městečku Humpreydale. Vylepšuj a upravuj svůj úkryt pro získání lepších odměn a účinností. Pak soupeř s ostatními hráči a uvidíš, kdo má ten nejlepší hrdinský úkryt.

Připoj se k týmu nebo vytvoř tým se svými přáteli a vybudujte si své vlastní velitelství pro efektivnější vedení boje proti zlu. Soupeř s ostatními hráči a týmy v napínavých bojích pro více hráčů. Nikdo tě nemůže zastavit při šplhání v žebříčku v odvážných misích a staň se nejúspěšnějším superhrdinou na celém světě.

Vlastnosti hry:
- Více než 26 milionů hráčů!
- Pravidelné aktualizace zdarma a obsahové doplňky!
- Hra je zdarma!
- Vytvoř a upravuj svého vlastního hrdinu
- Sestav vlastní tým superhrdinů!
- Vyzvi ostatní hrdiny v PvP a týmových bitvách
- Prožij zábavný a fascinující příběh
- Snadné osvojení hry a jednoduché ovládání
- Nápaditá grafika
- Darebné akce v reálném čase s tisíci hráči

Jednoduchá, vtipná, funkční, prostě taková je online hra Hero Zero. Pusť se do svého bájného a zábavného dobrodružství teď a zdarma!   Hraj Hero Zero zdarma   

Videa ze hry Hero Zero

Upoutávka na hru
YouGames.cz - Hero Zero, úvod do hry


   Začni hrát zdarma   

Nové TOP hry

Vyzkoušej také!

Upozornění

Chystáš se vstoupit na stránky obsahující explicitní herní zábavu, ktrá nemusí být pro tebe vždy vhodná. Pokud nechceš pařit žádné hry, opusť prosím tento web.

VSTOUPIT Odejít